CNS 15411 Standard english version summary
CNS Chinese National Standard General No. CNS15411
Classified No. N4211
動物毛髮中動物用藥殘留量之檢驗法-乙型受體素多重殘留之測定
Date of Approval
Bureau of Standards, Metrology and Inspection Date of Revision
Thanks for your interest in "CNS 15411" standard !
1. If you only need this CNS15411 standard, you can pay directly on this page,
Add to cart
CNS Standard Code CNS 15411
CNS Standard Classified No. N4211 - Agriculture, Food
CNS Standard Status Status:Current; Latest date:11/12/2010 Confirmed date:03/08/2021
Chinese Version Pages 5
  • Method of Test for Compressive Strength of Hydraulic Cement Mortars (Using 50mm or 2 in. Cube Specimens)